Головна

опублік. Адміністратор

Техно-білка? Веентеушечка? Чи Ілонка Маск?

Викладачі, співробітники, студенти, колишні випускники і навіть абітурієнти у Школі командного лідерства ВНТУ не лише шукали ім’я для неофіційного символа університету — білки, а й продукували ідеї й напрацьовували спільне бачення стратегічного розвитку вишу.
 
 

Креативний процес відбувався впродовж 5-7 липня в спортивно-оздоровчому таборі університету «Супутник», що на березі Південного Бугу в селі Степашки Гайсинського району.
Школа командного лідерства ВНТУ і її основний натхненник — директор Головного центру виховної роботи ВНТУ, кандидат філософських наук Анатолій Теклюк направду фортові. Навіть погода сприяла, аби учасники максимально використали свій творчий потенціал.


 
До речі, охочих прокачати свої лідерські навички виявилось досить — майже 40.
Із них і сформували 7 команд.
А створювались команди таким чином, що там був хтось із адміністрації університету, хтось із співробітників, хтось зі студентів. Щоб це були погляди з різних горизонтів вишу водночас. Щоб сприймати ту чи іншу проблему з точки зору людей, які займають різні позиції у ВНТУ.
Анатолій Теклюк:

 
«Школа командного лідерства ВНТУ нині відбувалась вперше. Це наслідок реалізації проекту «Формування культури академічної доброчесності серед студентів». 
Ідея провести Школу належить команді, що бере участь у проекті. Ми були на тренінгах від Британської Ради, від Інституту вищої освіти Національної академії педагогічних наук України, де нас вчили сучасному розумінню командної роботи і лідерства.

 
І ми вирішили поділитися цим з університетською спільнотою, щоб університет більш динамічно міг розвиватися в правильному напрямку, щоб знайти внутрішні зацікавлені сторони, поєднати людей, які б стали агентами позитивних змін в університеті.
Задум такий — напрацювати спільне університетське бачення того стратегічного напрямку, як має університет розвиватися, зваживши на ті ресурси, які має. І зваживши на ті проблеми, недоліки, які є. І що ми можемо змінити. А що не можемо змінити, відкласти. І як максимально ефективно використати той ресурс, який у нас є.
Багато хто в університеті робить вагомі речі, але часто воно постає одиничною подією, а щоб ці події з’єднати в єдине русло.
Що таке команда, як формується команда, як вона функціонує, чим відрізняється команда від групи, що таке лідерство, власне розподілене командне лідерство — ось деякі з тем дискусій Школи».

 
Особливий респект — Школа сталася за фінансової підтримки успішних випускників ВНТУ.
Віталій Барчук, випускник факультету електроенергетики та електромеханіки.
Максим Машницький, випускник факультету комп’ютерних систем і автоматики.
Максим навіть сам брав участь у роботі Школи. Був задіяний в обговорені теми, присвяченої стейкхолдерам. Виступав як представник бізнесу, розповідав свій професійний шлях, історію успіху і вихід за межі комфорту.
Відвідав Школу й заступник голови Вінницької облдержадміністрації Андрій Гижко.

 
«Мріють і бажають зробити свій універ найкращим! Дякую Анатолію Теклюку за запрошення та живу і цікаву розмову! Успіху, команда ВНТУ!», — написав Андрій Гижко на своїй сторінці у Фейсбук.
Справді, Школа пропонувала спеціальні завдання — візуалізувати своє бачення майбутнього університету в картинках.
А ще — намалювати рекламний комікс про університет.
Згодом запропонують його на огляд загалу.
«Найголовніше, що в цій школі було — атмосфера зацікавленості, бажання працювати і продукувати ідеї.
На вересневій Ученій Раді університету плануємо презентувати ту систему ідей, котра була напрацьована.
До речі, конкурс з придумуванням імені нашому неофіційному символу університету — білці, продовжується. Можете пропонувати свої варіанти», — запрошує Анатолій Теклюк.
Ірина ЗЯНЬКО, прес-центр ВНТУ   http://impuls.vntu.edu.ua/

Гарячі новини

2024-11-21 14:58:08 Адміністратор. JetIQ.


Фінал Вінницької стартап-школи 2024: святкування інновацій та підтримки молодих талантів 2 листопада 2024 року відбувся фінал IX сезону Вінницької стартап-школи на базі Вінницького національного технічного університету, який проходив в онлайн-форматі на платформі Zoom. Захід об’єднав учасників, менторів, інвесторів, представників влади та докладніше...


2024-11-20 21:00:28 Горюн Олег Олегович. Кафедра Інженерних систем у будівництві.


Студент ФБЦЕІ Олександр Кирилюк – чемпіон України з Таеквон-до ІТФ! З 15 по 17-те листопада в м. Кременчук проходив Кубок України з Таеквон-до ІТФ, де студент Факультету будівництва, цивільної та екологічної інженерії, 1-го курсу магістратури групи ТГ-24м (освітньо-професійна програма "Теплогазопостачання та вентиляція") Кирилюк Олександр докладніше...


2024-11-20 15:04:16 Андреєва Тетяна Іванівна. Редакційно-видавничий відділ.


Вийшов з друку журнал: Педагогіка безпеки / Pedagogy of security, № 1, 2024 (том 9).  Науковий журнал ВНТУ, Вінниця: ВНТУ, 2024, 58 с., ISSN 2524-1079, формат А4.  Журнал «Педагогіка безпеки» є науковим виданням, публікації в якому визнаються при захисті дисертаційних робіт у галузi  педагогічних наук (наказ Міністерства освіти і науки Ук докладніше...


2024-11-20 12:18:25 Теклюк Анатолій Іванович. Центр соціально-організаційної роботи.


Літературна Гра-детектив 23 листопада  12.30 -14.30,  вул. Політехнічна, 7, ауд. 3119 Детективна гра за текстом української літератури (який саме текст не можна розкривати, щоб не зіпсувати гри)  —  розслідування причинно-наслідкових зв’язків за речовими доказами. Кількість місць обмежена. Реєстрація тут https://docs.google.com/forms/d/1w докладніше...


2024-11-20 00:08:22 Бондар Альона Василівна. Кафедра Будівництва, міського господарства та архітектури.

Міжнародна науково-технічна конференція Інноваційні технології в будівництві-2024 20.11.2024 – 22.11.2024 Метою конференції є обговорення та розробка пропозицій щодо розв’язання теоретичних та практичних задач в галузі інноваційних технологій будівельного виробництва, сучасних матеріалів та конструкцій, інженерних мереж, а також їх енерге докладніше...


2024-11-19 11:27:03 Штофель Дмитро Хуанович. Кафедра Біомедичної інженерії та оптико-електронних систем.


Запрошуємо студентів спеціальності 163 Біомедична інженерія на тренінг "Інструменти креативного мислення для розвитку медичної науки" Запрошуємо зареєструватися та відвідати безкоштовний очний тренінг "Інструменти креативного мислення для розвитку медичної науки"  для молоді (до 35 років) з числа студентів ВНМУ ім М.І.Пирогова та ВНТУ (ка докладніше...


Довідка

JetIQ - система автоматизованого управління даними освітнього процесу та електронного документообігу Вінницького національного технічного університету