Головна

опублік. Адміністратор

Стартап-школа ВНТУ отримала почесні відзнаки на XIIІ Фестивалі інноваційних проєктів “Sikorsky Challenge 2024: інновації для миру і безпеки України”

Війна поставила перед нами неймовірні виклики, примусила усвідомити нові реалії та виробити стратегічні завдання на післявоєнний період відновлення та розвитку України.

Парадигма післявоєнної відбудови України має базуватися на швидкому та ефективному впровадженні інноваційних технологій і розробок за всіма напрямами економіки країни.

Саме цим надважливим напрямам відновлення України був присвячений цьогорічний ХІII Фестиваль інноваційних проєктів “SikorskyChallenge 2024: інновації для миру і безпеки України”, що проходив з 29 жовтня по 3 листопада 2024 року в Київському політехнічному інституті ім. Ігоря Сікорського (м.Київ).

З гордістю повідомляємо, що Вінницька стартап-школа SikorskyChallengeVinnytsia на базі ВНТУ здобула почесні відзнаки на XIIІ Фестивалі інноваційних проєктів “SikorskyChallenge 2024”. Ці престижні відзнаки були вручені за багаторічне наукове та спонсорське лідерство в розвитку інноваційних проєктів і участь у формуванні екосистеми SikorskyChallengeUkraine.

               

Фестиваль SikorskyChallenge як платформа для інновацій

“SikorskyChallenge” — це всеукраїнський фестиваль інноваційних проєктів, що щорічно збирає науковців, інноваторів, підприємців, інвесторів та представників державних структур. Протягом кількох днів учасники представляють свої проєкти, обговорюють актуальні тенденції в сфері технологій, стартапів та інноваційної економіки, а також отримують унікальну можливість для співпраці та пошуку партнерів.
Цього року “SikorskyChallenge 2024” зібрав провідні стартап-школи, інноваційні центри та молодих винахідників з усієї України. В рамках фестивалю відбулася презентація новітніх розробок у наступних секціях:
  1. секція 1: Авіація,  космос, оборона і безпека
  2. секція 2: Енергетична стійкість і безпека
  3. секція 3: Екологічна безпека, «зелена хімія»
  4. секція 4: Біомедична інженерія та здоров’я людини
  5. секція 5: Цифрова країна, штучний інтелект, кібербезпека
  6. секція 6: Інфраструктура, промисловий Хайтек
  7. секція 7: Агротек і продовольча безпека
Від Вінницького національного технічного університету в секції 5 був представлений наступний проєкт:
UniAdmitGuide - чат-бот з ШІ для приймальних комісії ЗВО. Команда розробників складалась з викладачів Сухоруков Сергій, Піонткевич Олег, Малогулко Юлія, що працювали в приймальній комісії, і студентів Побережець Владислав 2ПМ-22б, Глеба Олександра 2КІ-24м та Ластівка Вікторія 1ЕСМ-21б.



Владислав Побережець, студент групи 2ПМ-22б на Фестивалі в м. Київ


Представлення проекту було здійснено за підтримкою адміністрацій та первинної профспілкової організації студентів ВНТУ.

Внесок стартап-школи SikorskyChallengeVinnytsia у розвиток інновацій

Вінницька стартап-школа SikorskyChallenge стала прикладом інноваційного лідерства та невпинної підтримки молодих талантів у сфері науки і підприємництва. Завдяки спонсорській підтримці випускників ВНТУ і сприянню Вінницької міської ради, стартап-школа вже дев'ять років надає можливості молодим підприємцям, студентам, науковцям і навіть школярам реалізувати свої ідеї, здобути практичні знання та знайти підтримку для реалізації власних проєктів.

Спільна мета: Підтримка обороноздатності країни

Останніми роками, у зв'язку з воєнною ситуацією, головний акцент стартап-школи зроблено на підтримку обороноздатності країни. Мотто “Допомога в обороні країни” стало основним принципом, який керує розвитком проектів стартап школи. Серед представлених ідей — наземні дрони, тактичні рукавиці, портативні сонячні станції. Деякі з цих розробок вже активно використовуються на фронті, що є свідченням практичної користі, яку приносить ця ініціатива.

Запрошуємо на фінал стартап-школи SikorskyChallengeVinnytsia

Ми щиро запрошуємо всіх охочих долучитися до фінального заходу, який відбудеться 19 листопада. Це унікальна можливість познайомитися з новими проєктами, поспілкуватися з молодими талантами та стати свідком початку інновацій, що змінюють країну.

Разом ми здатні досягати нових висот, сприяючи розвитку української науки, бізнесу та обороноздатності. Дякуємо всім, хто підтримує нас на цьому шляху, і з нетерпінням чекаємо на нові можливості та перспективи!

#SikorskyChallenge2024 #SikorskyChallenge #Інновації #StartupSchool #Vinnytsia #КПІ #Наука #Підприємництво #ІнноваційніПроєкти #Обороноздатність
t

Гарячі новини

2024-11-20 21:00:28 Горюн Олег Олегович. Кафедра Інженерних систем у будівництві.


Студент ФБЦЕІ Олександр Кирилюк – чемпіон України з Таеквон-до ІТФ! З 15 по 17-те листопада в м. Кременчук проходив Кубок України з Таеквон-до ІТФ, де студент Факультету будівництва, цивільної та екологічної інженерії, 1-го курсу магістратури групи ТГ-24м (освітньо-професійна програма "Теплогазопостачання та вентиляція") Кирилюк Олександр докладніше...


2024-11-20 15:04:16 Андреєва Тетяна Іванівна. Редакційно-видавничий відділ.


Вийшов з друку журнал: Педагогіка безпеки / Pedagogy of security, № 1, 2024 (том 9).  Науковий журнал ВНТУ, Вінниця: ВНТУ, 2024, 58 с., ISSN 2524-1079, формат А4.  Журнал «Педагогіка безпеки» є науковим виданням, публікації в якому визнаються при захисті дисертаційних робіт у галузi  педагогічних наук (наказ Міністерства освіти і науки Ук докладніше...


2024-11-20 12:18:25 Теклюк Анатолій Іванович. Центр соціально-організаційної роботи.


Літературна Гра-детектив 23 листопада  12.30 -14.30,  вул. Політехнічна, 7, ауд. 3119 Детективна гра за текстом української літератури (який саме текст не можна розкривати, щоб не зіпсувати гри)  —  розслідування причинно-наслідкових зв’язків за речовими доказами. Кількість місць обмежена. Реєстрація тут https://docs.google.com/forms/d/1w докладніше...


2024-11-20 00:08:22 Бондар Альона Василівна. Кафедра Будівництва, міського господарства та архітектури.

Міжнародна науково-технічна конференція Інноваційні технології в будівництві-2024 20.11.2024 – 22.11.2024 Метою конференції є обговорення та розробка пропозицій щодо розв’язання теоретичних та практичних задач в галузі інноваційних технологій будівельного виробництва, сучасних матеріалів та конструкцій, інженерних мереж, а також їх енерге докладніше...


2024-11-19 11:27:03 Штофель Дмитро Хуанович. Кафедра Біомедичної інженерії та оптико-електронних систем.


Запрошуємо студентів спеціальності 163 Біомедична інженерія на тренінг "Інструменти креативного мислення для розвитку медичної науки" Запрошуємо зареєструватися та відвідати безкоштовний очний тренінг "Інструменти креативного мислення для розвитку медичної науки"  для молоді (до 35 років) з числа студентів ВНМУ ім М.І.Пирогова та ВНТУ (ка докладніше...


2024-11-18 19:17:41 Книш Богдан Петрович. Кафедра Загальної фізики.

Запрошуємо співробітників кафедри загальної фізики долучитися до LIV Всеукраїнської науково-технічної конференції підрозділів Вінницького національного технічного університету (2025). https://conferences.vntu.edu.ua/index.php/all-feeem/all-feeem-2025 докладніше...


Довідка

JetIQ - система автоматизованого управління даними освітнього процесу та електронного документообігу Вінницького національного технічного університету