«Роль машинного навчання в сучасній промисловості» -
на минулому тижні відбулася онлайн-зустріч з Сергієм Житанським,
віце-президентом з інфраструктури IT-компанії "Спільна справа"

Учасники мали змогу ознайомитись з реальними кейсами застосування машинного навчання в таких галузях, як виробництво, логістика, енергетика, охорона здоров'я та інших.

Сергій Житанський - «зубр»-практик світового рівня з 30-річним досвідом розробника в ІТ, 20-ть з яких він є провідним фахівцем компанії «Спільна справи».
До речі в «Спільній справі» працюють як студенти-випускники кафедри АІІТ, так і наші викладачі.

Виступ Сергія був захоплюючим і стрімким! Окрім, висвітлення багатьох способів, якими алгоритми машинного навчання революціонізують традиційні промислові процеси, оптимізують операції та відкривають нові можливості для зростання та розвитку, він підкреслив критичну роль високоякісних даних у навчанні моделей машинного навчання та отриманні значущих інсайтів, які можуть стати основою для прийняття стратегічних бізнес-рішень.

Думається, що присутні відкрили для себе багато актуального та цікавого, а можливо визначились з пріоритетами в подальшому навчанні, на яке захочеться витрати свій час для підвищення своїх скілів.

Добре коли поряд є такі фахівці, які готові підказати і підтримати!
Студенти АІІТ, користуйтися такими можливостями!

Охочі долучайтеся до стажування під керівництвом Сергія Житанського на "дружній" компанії "Спільна справа"!
Долучайтесь до участі в стартап школі Sikorsky challenge VINNITSIA!

опублік. Кабачій Владислав Володимирович