Кубок кураторів 2024 – Вінницького національного технічного університету
по “Що? Де? Коли?”  15 травня о 16.30

«Кубка кураторів 2024 – ВНТУ»
по “Що? Де? Коли?”

1. Загальні положення
    1. В турнірі мають право брати участь по одній команді від факультету, яких подають заступники деканів з начальної та соціально-організаційної роботи та команда переможець відбірного турніру.
    2. Подання команди від факультету здійснюється електронним листом на gcvr216@gmail.com до 15.00 вівторка 14 травня 2024 року.
    3. Відбірний турнір відбудеться 13 травня о 17.00 на платформі Open Quiz
    4. Участь у відбірному турнірі мають право команди, які зареєструвалася через гул-форму https://docs.google.com/forms/d/1FMwnXKWU7cqVRu5ePx-kQhWP7moHPGXxBpUnI1RkR-8/edit та отримала від оргкомітету посилання для здавання відповідей на  платформі Open Quiz
    5. Реєстрація на відбірний турнір триває до 14.00 13 травня 2024 року.
    6. Склад команди не перевищує 6 гравців: куратор групи та п’ятеро студентів цієї групи.
    7. Мінімальний склад: куратор та троє студентів.
    8. У випадку коли група складається менше дванадцяти студентів дозволяється формувати команду з студентів двох таких малоформатних груп.
    9. Незаявлений гравець не може грати за команду.

1. Порядок проведення
    1. Час проведення: 15 травня 2024 року, початок о 16.30
    2. Місце проведення: ауд. 3119
    3. Кубок складається з двох турів.
    4. Кожен тур складається з 12 ігрових запитань.
    5. За результатами Кубку перевага надається команді, яка правильно відповіла на найбільшу кількість ігрових запитань.
    6. У випадку, коли кілька команд мають однаковий показник правильних відповідей, їх місця визначаються по рейтингу, який визначається за формулою
Рзкп
Рз – рейтинг запитання, Зк– загальна кількість команд, що брали участь у турі, Чп – число правильних відповідей на дане запитання
    1. Коли кількість правильних відповідей і рейтинг кількох команд однаковий, то вони поділяють відповідні місця.

1. Суддівство
    1. Веде протокол гри, оцінює вірність відповідей суддівська колегія.
    2. Суддівська колегія має право виносити попередження граючим командам за неспортивну поведінку та штрафувати ту чи іншу команду зняттям ігрових очок або дискваліфікацію з чемпіонату.
    3. Команди мають право подавати прохання щодо  перевірки зарахування/не зарахування їхньої відповіді на певне ігрове запитання.
    4. Прохання щодо  перевірки зарахування/не зарахування їхньої відповіді на певне ігрове запитання приймаються протягом 5 хв. після закінчення відповідного туру.

опублік. Теклюк Анатолій Іванович